Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanytűzhely kontra gáztűzhe...

Villanytűzhely kontra gáztűzhely, melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem gáz, mert jobban szabályozható főzés közben.
2012. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fúróferkó ***** válasza:

A villanytűzhely pillanatnyilag biztosabb az energia miatt ,mint a gáz.(A gáz palack mindig főzés közben fogy ki.))nagy felfedezés nem?)

A villanysütőben nagyon szép (mert szabályozható hőfokú ,egyenletes hőelosztás)süteményeket lehet csinálni.

A gáztűzhelyen gazdaságosabban lehet spórolni.A villany ha nem jól használod ,költségesebb a gáznál.Igaz kis tapasztalattal a villanyt is meg lehet tanulni.

2012. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Jah, én csak a főzőlapra gondoltam. Sütőben jobb az elektromos, a piacon kaphatóak is ilyen kombi tűzhelyek.
2012. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Gáz van bevezetve a házban, úgyhogy gázlapra gondoltam és egy villanysütőre, mert ha azt mondják, hogy valamit 180°-on kell sütni gázon sosem tudom hogy melyik fokozat..
2012. jan. 20. 20:27
 5/8 fúróferkó ***** válasza:
100%

Jó választás lesz a gáz égő/ villanysütő.

A gázsütő pontos hőfokmérését én is utólagos hőfokmérő beépítéssel oldottam meg.

2012. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi december közepén hosszas tanakodás után vettünk egy ilyet,nagy sütője van.

[link]

2012. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :)

Ment a like ;)

2012. jan. 22. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Akiknek villanytűzhelyük van mit tudnak mondani a fogyasztásról? Valaki írta,hogy lehet az is gazdaságos.

Én is most állok tűzhely vásárlása előtt,megköszönném a segítségeket!:) Kedves Kérdező is melyik mellett döntött?

2012. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!