Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem jó és mit lehetne...

Miért nem jó és mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
van egy philips triathlon 2000 tipusú takaritógépem és elképzelhető hogy a lányom megnyomkodta a szivattyú bekapcsolóját még porszívóztam ma feltöltöttem vízzel szőnyeget akartam pucolni és nem jött a víz azt hittem az idegosztályon kötök ma ki miután a mosógépem vezérlőpanelja is füstölt csoda hogy a lakás nem gyulladt ránk ahogy belehalgatózok pici búgást hallok olyan mintha megszorult volna vagy én nem tudom hogyan lehetne megturbózni? hogy menejen? a kifojató csövét megszívkodtam és bekapcsoaltam a szivattyúját igy sem volt jó már fáj az arcom is nem szeretnék most szivattyút venni bele de ha kiszedem mit tudnék vele csinálni hogy jó legyen? hiszen ha leégett volna akkor semmilyen hangot nem adna szerintem és kicsit szaga is lenne előre is nagyon szépen köszönöm!!! jutalomból felpontozok mindenkit!

2012. jan. 27. 23:24
 1/3 fúróferkó ***** válasza:

"pici búgást hallok olyan mintha megszorult volna "

Ez pontosan olyan.KI kell szerelni a szivattyút és kitakarítani.

2012. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 norberto79 ***** válasza:
ez már nem új széria, mikor vettétek, háát ha száraz tartállyal próbáltátok meg rávenni hogy vizet engedjen akkor előfordulhat hogy vikőmaradék került a kis vékony csőbe és ez állja utját a víznek, nem szabad így járatni, kérd meg a férjedet hogy szedje szér ha rendelkezik némi műszaki érzékkel, a tartálya nem kiemelhető külön?
2012. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem hátul van 1 tartálya amiből szivja a vizet és porszivo belsejébe szivja a koszosat de nem is érdekel nem használom a vizes részét megszoktam már hogy mindenem elromlik
2012. febr. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!