Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért változott meg Windows...

Miért változott meg Windows Xp-n a számitógép bekapcsolása, csak úgy 5 perc alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy hogy megváltozott? Mi változott meg?
2012. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem van több felhasználói fiókom és eddig olyan volt a bejelentkezés ,hogy rakantittottam eggyikre beirtam a jelszót ha épp volt és beléptem. De most megváltozott!

Már egyszer ugyanígy megváltozott és akkor is itt volt valami megoldás és sikerült kijavítani. Csak valamit elkellett távolítani. De már nememlékszem rá ,hogy mit. Ezért írtam ki hátha valaki tud segíteni!:$:\

2012. febr. 4. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán másik fiókba léptél be, mint amelyikbe szoktál. De az is lehet, hogy valaki átírta a jelszót. Tudod, a gépek nem tévednek. Csak mink.
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A felhasználói fiók beállításánál van valami, hogy milyen legyen kiirja a neveket vagy neked keljen beirni azokat ott lesz azt viszont pontosan nem tudom meg mondani mert már évek óta nem használok xpt
2012. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!