Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG Porzsák nélküli porszívóvó...

LG Porzsák nélküli porszívóvó feje elromlott. Helyettesíthető-e egy hasonló porszívófejjel? Mert aktuálisat nem találtam.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje rosszul üzemel az LG porszívóm feje, azaz a csuklója eltört, így a kefe része nem működik. Mivel külön csukló részt nem lehet venni, így egy az egyben porszívófejet kell.

LG VC6820UHAT Cyking-porzsák nélküli porszívóm van.


[link]

(így néz ki)


Mivel úgy gondolom (előre leszögezem: nem a tapasztalat beszél belőlem), hogy szerintem az univerzális fejek nem olyan jók, így mindenféleképp a típusmaradiságnál vagyok. Szerintem ez a legmegbízhatóbb. Szóval keresgéltem a neten, hogy hol lehet rendelni ehhez a porszívóhoz fejet, de nem találtam, így aki esetleg még is talál aktuális rendelési oldalt, annak köszönöm, és persze ha nem sajnálja az idejét egy másik emberre.

VAGY!

A további kérdésem, hogy ha netán még sem lenne internetes megrendelése a porszívófejnek, akkor (az imént volt böngészésem során talált) hasonló porszívófej netán helyettesítené-e az általam szükséges porszívó fejét.

(tapasztalt és jártas személyhez szól).

Itt a link a "hasonló" porszívófejről.


web/id/03816_Porszivo_alkatresz__PORSZIVOFEJ_PORSZIVOKEFE_turbokefe__hengerkefes__LG_VK9820UHAQ_AXRQGSF__VC9097W__VC9095R_porszivohoz__allithato__ew03816


Szóval előre is köszönöm a választ!

Üdv!


2012. febr. 6. 01:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt egy normális link az alsó helyett:

[link]

2012. febr. 6. 01:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tudnál képet küldeni az eltört fejről, hogy milyen volt? Tőlem (rajtam keresztül) tudsz rendelni eredeti fejet. A típus alapján 3-4 féle fejet ad ki a gép hozzá, és nem tudom melyikre lenne szükséged... Írj privit és megbeszéljük!
2012. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!