Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Tervbe van hogy veszünk egy mosogatógépet, de nem tudom milyen a jó?! Beépithető, vagy szabadon álló? Melyik márkára esküsztök? Ha beépithető mellett döntünk, maga a beépitése pluszba mennyibe kerülne?

És a másik kérdés hol lehet anyagot venni a beépithetőhez ha itthon szeretnénk megcsinálni?

Keress kérdéseket hasonló témában: mosogatógép

2012. febr. 6. 11:22  Privát üzenet  

A válaszok
norberto79 nevű felhasználó válasza:

Azt te döntöd el hogy melyik a jobb számotokra, ha van hely lehet szabadonálló, viszont a beépitett akkor is jobban mutat (szerintem). Viszont nem a kedvenc időtöltésem kiszerelni a helyéröl ha vinni kell javítani valahonnan. Beépítése 5e-.... Ja amúgy BOSCH, MIELE, AEG

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. febr. 6. 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi választ...Várom a további komikat:)

# 2/4Időpont 2012. febr. 6. 12:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:)))

# 3/4Időpont 2012. febr. 7. 13:13 Privát üzenet
Ismerősömék úgy vették annó hogy a konhyazekrényt beépített mosogatógéppel együtt vették.Pár év múlva tönkre ment, azt a fajtát már nem lehetett venni, és az új miatt át kellet vágni a szekrényt hogy beférjen....én a szabadon állóra szavazok.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. febr. 8. 16:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beépíthető gázfőzőlap esetében mekkora távolság kell az alá beépített mosogatógép és a főzőlapalja között? Milyen szigetelő anyag kell közé?
Melyik mosogatógépet válasszam?
Ha beépithető mosogatógépet veszek akkor annak hol lehet előre szabatni ami előre kell?
A teljesen integrálható (beépíthető) mosogatógépet hogy állítod le ment közben?
Használhatom a beépíthető mosogatógépet úgy, hogy nem építem be?
Beépíthető mosogatógépet kivel építessek be?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!