Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A teljesen integrálható...

A teljesen integrálható (beépíthető) mosogatógépet hogy állítod le ment közben?

Figyelt kérdés
Állítólag menet közben le lehet állítani és ki lehet nyitni...na nemintha kellene, de ha mégis, hogy állítom le, nyitom ki menet közben a full beépített mosogatógépet, ha egy gomb sem látszik ki?
2011. jún. 27. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Legtöbbször egyszerűen ki kell csak nyitni menet közben, a miénk is ilyen.


Az automata észleli az ajtó nyitódását, leállítja a programot. Egyes tipusok újrakezdik a mosási ciklust, mások (a miénk is) ott folytatják, ahol abbahagyták. Védelem mindegyikben van.


Milyen márka a mosogatógép? Ha van pontos típus, meg lehetne keresni a neten a használati útmutatóját,hogy mit ír erről.

2011. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kerestem mar :((( electrolux

igazabol gyerek miatt lett igy is full beepitett amit kineztunk,de ez rossz hir,hogy a gyerek is csak ugy ki tudja nyitni menetkozben :((

2011. jún. 27. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem whirlpoolom van a 4 éves lányom nem tudja kinyitni neincs benne akora erő én megrántom és már nyílik is
2011. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt próbáltad már keresni a használati útmutatóját?


[link]


Írd be a terméknevet, termékkódot, szerintem bent lesz.

2011. jún. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ki nyugtatás:


Nekem is van mosogatógépem, és mellette két gyerek. az egyik 4 éves, a másik 1 éves.


Az egy éves még gyenge, hogy kinyissa, a négy éves meg már meg van tanítva arra, hogy működő gépekhez nincs nyúlkálás.....


Nálunk az a baj, hogy a kezelőgombok szabadon vannak, a kisebbik gyerek ki rendszeresen kirohan a konyhába, egy gomb megnyomás, visszafutás....... és beállítja a 2,5 órás mosási ciklust 70 fokon..... :-(


A ti gépetek ideális gyerek mellé :-)

-gomb nem látszik,nincs elnyomogatási lehetőség :-)

-a gyerek nem is tudja könnyen kinyitni, :-)

-ha kinyitódik, becsukódás után megy a programja tovább.:-)


Egyébként azért találtak így ki, hogy menet közben is lehessen az elfelejtett evőeszközöket bepakolni a gépbe....


Remélem, megnyugtattunk :-)

2011. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben,koszi,megnyugodtam ;)
2011. jún. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!