Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy whirlpool mosogató gépem...

Egy whirlpool mosogató gépem van, ma bekapcsoltam és villog a start gomb/hiba van/közben pedig búg mint a hűtőgép. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 21:22
 1/9 anonim válasza:
a csap ki van nyitva, kap vizet?
2012. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen természetesen
2012. febr. 7. 21:33
 3/9 A kérdező kommentje:
hatot villog a hibakod
2012. febr. 7. 21:33
 4/9 anonim válasza:

Nekem be szokott az válni, hogy kihuzom a konnektorból jó időre, aztán vissza.

Van hogy összekócolódnak a programpontok.

2012. febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Még mindig ugyanaz:

Azt találtam a neten, hogy a hatos kód az a befolyó víz akadályoztatása.

Tehát lehet hogy le kéne csavarni a csapról, ott szokott lenni szűrő meg mágnes azt kitisztogatni, megfújkálni megszeretgetni hátha...


nem állt ez a gép előtte?

2012. febr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Vedd le a bemenő csövet a gép felől, és a gépben van egy szűrő nem- e ott van dugulás?
2012. febr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kitakarítottam a belső szűrőt/a tálca alatt/és most már annyit elértem vele,hogy bekapcsolásnál szívja a vizet,de továbbra is 6-ot villog gyorsan ki is kapcsoltam.kapcsoljam be?nem szívja magát tele?
2012. febr. 8. 17:33
 8/9 A kérdező kommentje:
a változatosság kedvéért most 7-t villog
2012. febr. 8. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:

jajjj jártam már én is igy szivta a vizet jo sokáig utána leengedte és sipolt probáld végig az összes programon valameiken csak elindul

meg kimertem a sotartóbol a vizet én jo sok vizet pacsáltam el végül a 30 percesen beindult hgaytam had mossa át és jolett

2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!