Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szállítás után meddig ne...

Szállítás után meddig ne piszkáljam a hűtőt?

Figyelt kérdés

Hogy a gázok a belsejében helyre álljanak, s ne legyen semmi baj a használat során!

Köszönöm!


2009. jún. 3. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha délelőtt szállítják estig, ha este akkor másnap reggelig nem árt pihenni hagyni.
2009. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
En 24 orat hagyom nyugodni ilyenkor, megeri a turelem, hogy utana ne legyen ebbol baj...
2009. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

24 óra, biztos, ami biztos alapon. (meg betartani is könnyebb)


elvileg, ha a talpán szállították, és rakodás közben sem döntötték meg, akkor lehetne használni egyből. amikor mi költöztünk, és én pakkoltam, szállítottam a hűtőt, akkor egyből bedugtuk (azért is szállítottam én). aztóta is szépen működik, semmi baja. gond csak akkor van, ha megbillentik, vagy fekve szállítják.

2009. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ugy hallotam. hogy a régi hütöknél az amonia miatt nem lehetett szállitás után rögtön bedugni!De az uj hütök már állitolag ujjab tecnologiával vanak gyártva és azoknál nem számit hogy eldöntve volt!De lehet tévedek?
2009. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok... köszönöm a válaszokat.

Akkor türelmesen várok egy napot. Ma délután szállítják, akkor holnap üzemeljük csak be! :) Egy nap nem a világ!

Még egyszer köszönöm!

További szép napot Nektek! :)

2009. jún. 3. 11:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezzem meg a szállítót? Ez egy teljesen új hűtő!
2009. jún. 3. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi tavaly vettünk, és talpon szállították, de megdöntötték mikor felhozták, én egyböl bekapcsoltam, sehol nem volt a használatiban, hogy nem lehet. Gyorsan kimostam mikor megjött sima vizzel, mert valami antibakteriális réteg volt rajta vagy mi. Aztán bedugtam, és 2 óra múlva tele pakoltam.
2009. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm! Hát ... akkor bízom benne, hogy nekem is talpon szállítják (csak van ennyi eszük), hagyon pihenni pár órát, biztos, ami biztos alapon, s este én is megtömöm! :):):)
2009. jún. 3. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
a hutonek at kell venni a szoba homersekletet azaz kb egy ilyen 24-32 oraig terjedhet ha nem veszi at a homersekletet akkor berobbanhat de nem nagyott robban hanem a hutoszal fog robbani egy kissebet
2009. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hűtőfolyadékban olaj is van, ami a motort keni, és az folyik ki lefektetéskor. annak kell visszafolynia, és azért kell várni vele. Ha nem vársz vele, tönkre megy a kenés hiányától a motor.
2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!