Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes szállítás sérült...

Érdemes szállítás sérült mosógépet vásárolni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 14. 22:15
 1/7 anonim válasza:
ha a mosógépnek amúgy belsőleg nincs baja megvenném
2010. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is erre gondoltam.Állítólag vadi újak.Megnézem majd.Köszi!
2010. márc. 15. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
hát mi is vettünk egy Új hűtőt állítólag szállítás miatt volt megütve az oldala igy 45 helyett 34 ért vettük meg, és sajna eelromlott nemjól hűtött, és visszavittük majd megint elromlott, mondjuk szerintem nem is csináltak neki semmit a szerelők, amugy nem jönnwek ki hanem neked kell menni és bevinni, ha messzi laksz meg sem éri. de amugy persze nem minden esetben van ez igy csak garanciűt adjanak rá.. amugy megéri mert a mosógépnél nem 10 ezerft val olcsóbb.
2010. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha az a sérülés csak esztétikai, és a jótállási feltételekben foglaltakat semmilyen módon NEM érinti, magyarán ua. a Jótállás vonatkozik rá, mint a nem sérült készülékekre!
2010. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi egy LIEBHERR fagyasztószekrényt vettünk szépséghibásat, ráadásul nem helyben, futár hozta. Hál istennek nincs vele baj már 4 hónapja, de amikor megnéztem a hozzáadott papírt, nagyon elment a kedvem, mert van rá 1 év garancia, de nekem kell elvinni Budapestre. Hát...Orosházáról egy 260 l-es fagyasztót felvinni majd lehozni... mintha nem is lenne rá garancia. Ezeket a dolgokat nézd meg nagyon jól.

Mondjuk a ártól is függ a kockázatvállalási kedv, mert ennek a fagyasztónak a bolti ára 270 ezer volt, és én 130-ért vettem.

2010. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy választékban sérült gépek? Dobálják ezek a mosógépet? Különben is be van az rendesen csomagolva max ha kiállított darab volt.
2010. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly vettünk hűtőt szállítássérülten. Egyedül a fogantyúján van egy kis alig észrevehető elváltozás + a hátulján egy karc, de ott úgysem nézi senki. 130e helyett így 80eFt-ba került.

Kb egy éve használjuk, eddig semmi baja. A gyári garancia így is érvényes rá.

Csak éppen az eladók hozzáállása volt elég érdekes.

2010. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!