Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrényben repedés?!

Hűtőszekrényben repedés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hűtő vásárlás előtt állunk kinéztünk egy hűtőt ( szépséghibás) viszont a mélyhűtő részében belül van egy kb 10 centi hosszú hajszálrepedés az oldalán. Kérdésem az volna, hogy ez okoz-e bármi problémát későbbiekben. Az eladó szerint nem, de kíváncsi lennék valami szakember véleményére is :) 1 év garanciát vállalnak rá, de nem 1 évre szeretném venni a készüléket...
2012. febr. 12. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak repedés semmi gondot nem okozhat nyugodtan megveheted, maximum ha biztosra akarsz menni akkor egy jó minőségű ragasztószalaggal bevonod.

Amúgy garanciát akkor sem kapnál többet ha hibátlan lenne a készülék mert ennyit ír elő a magyar jogszabály.2 vagy több évet csak egyes gyártók vállalnak de azt sem teljeskörűt csak részlegeset!

(szakma szerint villanyszerelő vagyok de jelenleg pont műszaki eladó)

2012. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb annyit számít mintha egy repedt poharat vennél. Semmi baj nincs, amíg különböző hőhatások nem érik, és nem nézi meg senki.
2012. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben már több helyről is kaptam megerősítést, hogy nem okoz problémát, így azt hiszem megvásároljuk jövőhetén :) Köszönöm nektek is a választ.
2012. febr. 12. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért csak gondold meg, hogy a válaszolóknak hány törött mélyhűtős fagyasztójuk lehetett? Gondolom, egy sem. Mindenki csak tippel, hogy csak nem lehet az olyan rossz. Majd amikor képtelen lesz tartani a hideget, és állandóan menni fog a motorja, akkor mivel viszed vissza, hogy csinálják meg?
2012. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem azóta hűtőgép szerelőkkel, és szakmabeliekkel és ők is megerősítették, hogy semmi gondot nem okoz.Ennek ellenére nem vettem meg, hanem egy másikat vettem amiben nincs repedés :)
2012. febr. 13. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki. A mélyhűtőnek pontosan az a vékony fala kell megtartsa a hideget. Elég, ha egy nagyobb darab húst kell lehűteni, ami nekifeszül a repedésnek, és máris nem repedés, hanem luk.
2012. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól a repedéstől még nyugodtan meg lehet vennia hűtőt. Az a fagyott hús még akkor sem okoz lyukat, ha nekifeszül. A meleg sem fog beszivárogni, hiszen a szigetelés még csak utánna van.

Vill. szer.

2012. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!