Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet (felültöltős)...

Mosógépet (felültöltős) szeretnénk venni és vacilálunk a Zanussi és az Elektrolux közt. Szerintetek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Árban ugyanaz majdnem. Nekem külsőre a Zanussi tetszik (de sajnos lengyel kezelőpaneles, bár annyira nem nagy gond). Az Elektroluxról olvastam több negatívumot... a pontos típus Zanussi ZWQ 5102, Electrolux EWB 95205

Köszönet előre is Nektek!


2012. febr. 24. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy. Ugyanaz a cég csak a márkanév más.

Mind a kettő alkatrész ellátása kitűnő.

2012. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindegy!

Mind a kettőt mi csináljuk!

2012. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekünk Electrolux van, semmi gond vele. Inkább a programokat nézd meg rajta, hogy mi az amit jobban használnál.
2012. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors válaszokat :)
2012. febr. 24. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Elektroluxt vegyél már 10-éve megvan és semmi gond vele.
2012. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xotom ***** válasza:
Az Elektrolux prémium márkaneve az AEG és az Elekrolux, az olcsóbb kivitelű készüléket Zanussi néven forgalmazza. Egyik sem rossz választás.
2012. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xotom ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs nagy különbség a gépek között, minimális a fogyasztáskülönbség, minimális a centrifuga ford. különbség, nekem az Elektrolux azért szimpatikusabb, mert a hőfok tetszőlegesen állítható be, nincs az agyag jellemzőhöz kötve.
2012. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!