Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi felültöltős mosógépet...

Zanussi felültöltős mosógépet vagy Electrolux-ot vegyek?

Figyelt kérdés
ugye ezek nem rozsdásodnak, mint a Whirlpool?
2011. febr. 14. 17:25
 1/5 anonim válasza:
Ha van pénzed rá akkor Electrolux. Nekünk is az van kb. 1 éve, semmi baj vele, gyönyörűen mos, sok program van rajta, halk. Hát, eddig nem rozsdásodik, bár szerintem sok múlik rajta ki hogy bánik vele, mi mindig letöröljük száraz ruhával, amikor vége a mosásnak, aztán hagyni száradni, de szerintem így kevésbé rozsdásodik. Könnyen tisztítható a mosószer adagoló tartály is, azt is minden mosás után tisztítani, és 1 év után is olyan mintha új lenne. Zanussi sem lehet rossz, asszem ugyanaz gyártja, mint a Electorlux-ot, csak az a kicsit olcsóbb kategória. A műszaki depo pont hu oldalon találsz belőlük és olcsóbb mint máshol, ja és ne félj a netes rendeléstől.
2011. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végülis a Zanussi=Electrolux(annak tulajdonában van, egy gyárban is készül)

Annyi a különbség hogy Zanussi logó alatt hétköznapibb modellt gyárt, Electrolux logóval prémium kategóriásat.

Ebből látszik is a válasz hogy ha kicsit több pénzed van akkor E-betűset, ha kevesebb van akkor Z-betűset is vehetsz szinte ugyanolyan minőségben.

2011. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat! előbbi válaszomban nem tértem ki arra hogy bármilyen márkát választasz ugyanúgy rozsdásodik vizes környezetben.Inkább arra figyelj hogy ne használd úgy a gépet hogy minden vizes alatta-körülötte.

Sokan nem tudják de a mai aut.mosógépeket nem vizes helyiségek környezetére gyártják-nem fürdőszobába van tervezve,szabvány külön mosó helyiséget vagy konyhát modellez az előállatás során, ami ugyebár nem olyan nedves-vizes mint egy fürdőszoba!

2011. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Zanussiról nincs jó véleményem, mert ha megpattan a vízérzékelő kapcsoló műanyagtokja, (nagyon könnyen előfordul, mert nagyon törékeny!) állandóan vizet érzékel, és bekapcsolja a fűtőszálat. Így a körülötte felgyűlő szöszök könnyen lángra kapnak, és mivel műanyag az üst amiben a víz van, az is kiolvad. Én a barátom gépét láttam lángolni a saját szememmel. Ha letörlöd száraz ruhával, nem lesz jobb, mert a gép allulról kapja a vizet, illetve levegőből a párát.A rohadás minden nem teljesen inox, (van olyan háztartási gép, amelynek csak a külső része az.)azaz rozsdamentes gép gondja.
2011. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A régieket sem vizes helyiségbe gyártptták, csak annyi a különbség, hogy több anyag volt bennük, így később rohadtak el. Nekünk még az NDK Foron mosógépünk van, de harminc év alatt már a második kasztni esik le róla. Nemsokára veszek egyet, hogy még tizenöt évet kihúzzon, mert amúgy elnyűhetetlen, és még mindig lehet hozzá alkatrészt kapni olcsón.
2011. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!