Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sanier Duval kazánon lehet ilyet?

Sanier Duval kazánon lehet ilyet?

Figyelt kérdés

Ha van igazság Isotwin C24E a típusa. Hagyományos, kéményes, belső tárolós kombi kazán.

Szeretnék egy olyan jelet lopni a készülékből, hogy az éppen fűt, vagy melegvizet gyárt. Relét szeretnék meghúzatni vele.



2012. febr. 27. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg megoldható, viszont bele kell másznod az elektronikájába, garancia meg ugrik egyből. Nem tudom mihez kell amúgy, de a relét én kihagynám, valamilyen elektronikus vezérlést használnék inkább.
2012. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudsz konkrétan segíteni?
2012. febr. 27. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a konkrét típust, nekem egy Renovám van, van rajta visszajelző led a fűtéshez és a melegvízhez, ha a tiéden is van ezekről szerintem simán meg lehet oldani amit mondtál, "rápatkolsz" a tápvezetékükre és már meg is van a jel. Viszont egy dobozban van az egész elektronika, én biztos nem bontanám meg. Nemtudom segítettem-e valamit, remélem igen.
2012. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!