Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen daráló vált be nektek...

Milyen daráló vált be nektek vagy ismerőseiteknek, melyik márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék a jövendőbeli darálómmal különböző anyagokat darálni, például kristálycukrot, sót, szárított fűszereket. Erős és hosszú élettartalmú gépet szeretnék. Várom javaslataitokat! Köszönöm szépen előre is!

2012. márc. 1. 14:10
 1/4 Backinblack válasza:
Nem, használtuk túl sokszor, de a RoboChef elég jó és sokoldalú.
2012. márc. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi Backinblack! Utánanézek majd a neten annak a márkának/terméknek, amit ajánlottál!

Várok még tapasztalatokat, ötleteket, mielőtt beruháznék. :-)

2012. márc. 2. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

A teleszopnál nagyon márkás és hosszú élettartamú gépeket árulnak:(((((roboséf)

Mekkora mennyiséget akarsz őrölni? Milyen gyakran? Én építettem magunknak egyet az még a kukoricát is vinné szerintem(nem próbáltam)és a paprikához is kiváló.

Villszer.

2012. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves w3dzz!


Jó lenne, ha az én családomban is lenne egy ilyen ügyes ezermester, aki össze tudna dobni egy jó darálót! Gratulálok a te házi készítésű darálódhoz!!!


Háztartási mennyiségben szeretnék darálni, őrölni jelenleg.

Főként diót, kristálycukrot, szárított fűszereket, sót, esetleg mákot szeretnék őrölni.

Szerintem hetente 1-2 alkalommal használnám.

Kukorica darálását egyelőre nem tervezem.


Vannak régi háztartási gépeim, amelyek szerintem még most is jobban, hatékonyabban működnek, mint néhány mostani "fejlesztés".


Szeretem, ha vásárláskor olyan eszközt tudok megvenni, amely hasznos és nem kell az üzletbe járkálni, hogy kicseréljék vagy visszaadják az árát.

2012. márc. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!