Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet mákot darálni?...

Hol lehet mákot darálni? Mondjuk ami a IX. Kerülettől nincs 3 napi járóföldre.

Figyelt kérdés
Valamikor jó régen voltak a boltokban darálók (kávé-, mák és diódaráló), van még ilyen valahol?

2011. dec. 28. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet már kapni darált mákot zacsiban. Vagy ismerősöket kérdezz meg, hátha van valakinek kávédarálója.
2011. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Boráros téren felszállsz a Csepeli HÉV-re és elmész Csepel Szt. Imre térig. Közvetlenül a megállónál találni fogsz egy maszek zöldségest, aki megdarálja a mákodat. Az utazási idő oda-vissza kb. fél óra. Sz. Gy.
2011. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kis kávédaráló max 3000 Ft. Mi abban daráljuk a mákot, meg a porcukrot is. Szerintem megéri beruházni egyre.
2011. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem tudok beruházni, mert nincs mit, a mákot is úgy kaptam, ezért nincs megdarálva, ha én vettem volna, már ha lenne miből, daráltat vettem volna. Köszi!
2011. dec. 29. 08:07
 5/5 Hortobagyi válasza:
Kávédarálóval is darálhatsz mákot. Vegyél egy evőkanál cukrot, tedd a darálóba. Fel kell tölteni mákkal, mintha kávét darálnál. Addig darálod amik akarod. Lehetőleg kistányérba öntsd, kapard ki. A művelet többször is meg ismételhető.
2012. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!