Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítség! Hogy kell egy...

Segítség! Hogy kell egy mosógépet beindítani?

Figyelt kérdés

Mostam már mosógéppel koleszban, de ott csak annyi volt a "dolgom" ezzel, hogy beletettem a ruhákat beállítottam a programot és ennyi. Itt az albérletünkben viszont még egyikünk sem használta a mosógépet és egyedül is vagyok most, nincs aki segítsen.

Igazából csak azt nem értem, hogy a vizet amivel mosunk bele kell öntenem valahova és ha igen hova, és mennyit?

Tudom bugyuta a kérdés, de számomra nem egészen világos, meg nem szeretném, hogy megrázzon az áram:)

Nagyon köszönöm, ha valaki tudna segíteni:)



2012. márc. 2. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez női dolog. Nő kell neked. :)
2012. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Basszus nő vagyok:D
2012. márc. 2. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta,ehhez csak a nők értenek..Nekem kb.olyan mint egy utasszállító műszerfala..Ha van vízcsatlakozás(egy vékony szürke cső csatlakozik a falból kijövő csonkhoz vagy csőhöz,akkor nem kell önteni,de minden mosógép ilyen vízcsatlakozással van felszerelve.)A vastag szürke gégecsövet pedig tegyétek be a mosogatóba/kádba/vécébe/lefolyóba,mert úszni fogtok!:)
2012. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3as köszi, akkor az már megvan hogy hogy jöjjön ki a víz, de hova öntsem a vizet? a dobba ?

attól független, hogy csajszi vagyok, magamtól akkor sem tudom!

2012. márc. 2. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Mint már írtam: Ha van vízcsatlakozás(egy vékony szürke cső csatlakozik a falból kijövő csonkhoz vagy csőhöz,akkor nem kell beleönteni a vizet,de minden mosógép ilyen vízcsatlakozással van felszerelve.)

Egyszóval:Nem a dobba kell öntened a vizet,hanem elég megnézned,hogy rá-e van csatlakoztatva a vízhálózatra!Panelban ez alapból be van építve.

2012. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, akkor kicsit félreolvastam.

Van egy szürke cső a mosdókagyló alatt, összekötve a mosógéppel, és egy kék csap..gondolom ezzel kell a vizet megengedni.

És akkor beledobálom a ruháimat, mosópor, öblitő ahova kell beleöntöm, bedugoma konnektorba a vezetéket, beállítom a programot amivel mosni akarok, lecsukom a tetejét.

Ezt a csapot csak akkor fordítsam el, ha már ezeket mind megtettem, uyge?

2012. márc. 2. 16:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,ajánlatos csak közvetlenül a mosás megkezdése előtt,de előre is kinyithatod,mert a mágnesszelep visszatartja a vizet,de mosás után mindenképpen zárd el!
2012. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ok!Köszi! Akkor megyek is mosni, ha nem írok semmit egy órán belül, akkor megrázott az áram, vagy árvíz lett nálunk:D

Kissé taszítom a technikát:D

2012. márc. 2. 17:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét!:)
2012. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hali, még élek:)

Csak rázott már meg áram és kicsit parázok az ilyen elektromos kütyüktől, ha nem vagyok biztos a dolgomban.

Szóval a mosógép ad ki valami hangokat, remélem mos:)

A csapot csak akkor zárjam el, ha a program befejeződött, ugye?

Komolyan szégyellem magam, hogy ilyen hülyeségeket kérdezek..még jó, hogy azért van az oldal:)

2012. márc. 2. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!