Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elromolhat a TV-m vagy a...

Elromolhat a TV-m vagy a laptopom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Üdv. Hagyományos TV-m van amin Scart csatlakozó van és a laptopomon meg VGA port van. Ha ezzel a kábellel összekötöm a kettőt, plusz még Jack - RCA-s kábellel akkor valamelyik készülékem elromolhat?

Scart - VGA összekötő kábel: [link]


A leírásban leírnak mindent még egy programot is csatolnak, hogy jóra belehessen állítani a képet a TV-n. Szóval, elromolhat a TV vagy a laptop? Mert egy ilyen számítógép-technikus ismerősöm ezt írta válaszként nekem egy e-mailben:

"Az általad küldött linken található kábel ugyanaz, amire én gondoltam, viszont itt már valaki készített hozzá egy programot, ami átkapcsolja valahogy a frekvenciát a videokártya kimenetén, csak így működhet a dolog. Kérdés, hogy tényleg működik-e a megoldás, és hogy mennyire stabil, vagy kényelmes...

Ha szeretnéd kipróbálni, meg tudom rendelni a kábelt 2280,-Ft áron

(ugyanabból a forrásból, mint az Euro-electronicnál, tehát ugyanaz a kábel- de csak saját felelősségedre tedd, a TV vagy a videokártya esetleges meghibásodásáért felelősséget nem vállalok)."


Valaki segítsen. Hogy tudom még megoldani, ha ez a módszer nem jó, hogy képet kapjak a TV-n laptopon keresztül?


2012. márc. 8. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

VGA-SCART nem mindig működőképes. Olvas el ezt:

[link]

2012. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez lenne az én laptopom: [link]

[link]

Csak hogyha valakit érdekelné a videokártya és azután írna-e beállítást vagy valami segítséget.

2012. márc. 8. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Integrált Intel videokártya van benne...

Én a helyedben erről lemondanék.

2012. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alfonz64 ***** válasza:
2013. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!