Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nest termosztát Magyarországon...

Espan kérdése:

Nest termosztát Magyarországon használható, vagy használhatóvá tehető?

Figyelt kérdés

Amit tudni lehet róla:


Compatible with most 24V heating and cooling systems

Including forced air, radiant and heat pump systems. Line voltage and millivolt systems not supported.


Also supports 1- or 2-stage conventional heat/1-stage cool and 1-stage heat pumps with auxiliary heat.


Compatible with oil, gas and electric fuel types


For wide-ranging use. Supports RC, RH, W1, Y1, G, O/B, AUX/W2 and C wires; no common ("C") wire required.


Továbbá: [link]



2012. márc. 14. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Tudok segíteni ha kell.

Mit szeretnél vele leváltani?

2012. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyáron tervezek lakást vásárolni, oda tervezem.
2012. márc. 16. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy 24V-os táp és relé segítségével bármilyen rendszerrel összeköthető.
2012. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez szuper hír. Jól gondolom, hogy a tápos cimán boltból, a relét pedig esélyesen személyre szabva tudom megszerezni?
2012. márc. 19. 00:30
 5/10 zsozs1 válasza:

Sziasztok!


Ha valaki tud segítsen, mire kell figyeljek ha egy ilyen termosztátot szeretnék, most zajlik az építkezés és lövésem sincs mit kell mondjak a villanyszerelőnek, és mire kell figyeljek.


Köszi

zs

2012. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kogabe válasza:

Sziasztok!

Mielott barki venne ilyen termosztatot, erdemes elolvasni ezt a cikket:

[link]

2012. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

sziasztok!


Van aki ezt használja itt Magyarországon? Mert mindenhol mást írnak! Nekem egy Saunier Duval F25 H-mod kazánom van, azzal szeretném használni. Jelenleg egy Siemens elemes termosztáttal működik, a termosztáthoz két vezeték jön a kazánból (gondolom ez az on/off). De nem merem megrendelni amíg nem tudom biztosra hogy jó-e. Már a Saunier Duval-tól is kértem segítséget, de egyértelmű választ ott sem kaptam.


Tud valaki segíteni?

2013. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kogabe válasza valóban nagyon fontos !!

Olvassátok el elötte mielött veszte ilyet.


[link]


A lényeg az oldalon az,hogy beírsz a kezdetnél egy csak usa irányítószámot ez alapján betölti az időzónát majd a kinti időjárást, de te eu-ban vagy !!!!, az időzóna és a pontos idő is csak korlátozott usa,uk. tehát hiába rendeltek ilyet nem tudod eu-ra faragni, ha el is indítja a kazánod (legyen is bármilyen) nem fogja rendesen vezérelni.

2013. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg jó cucc. Elnézve az időzana kompatibilitást. Ha itt megadod a termosztátod vezetékeit megmondja h kompatibilis-e. [link]

Ha fotót kérne akkor már nem az.

Ha már a nestnél járunk a Nest Protect kompatibilis teljes az euval. Annyi h csak anolul és spanyolul beszél.

2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
valaki tudna segíteni beszerelni?
2014. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!