Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most akkor milyen mosógépet...

Most akkor milyen mosógépet vegyek? A kettő közül: zanussi zwg 5100 p vagy electrolux elc ewp 106200 w nagyon kellene a segítség

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 00:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nagyon sürgősen holnap kell vennem egy mosó gépet csak nem tudok dönteni a kettő közül

Melyik legyen??

Zanussi ZWG 5100P VAGY

Electrolux ELC EWP 106200W

Lécci segítsetek!!

hogy melyik legyen

nekem azt mondták a boltban hogy ugyan az a két gép egy helyen gyártják mind a kettőt csak az előlap és az ajtó különbözik rajta belülről meg minden ugyan csak a zanussi 6000ft olcsóbb

érdemes meg venni a drágább electruloxot? mert én mástól meg úgy hallottam az electrolux egy fokkal jobb mint a zanussi

Lécci segítsetek!!nagyon fontos lenne!

Előre is köszi mindenkinek!!

Ja és mennyire tartósak ezek a gépek? Melyik tartósabb??hátrányai??nem túl hangos?

KÖSZÖNÖM!

2012. márc. 27. 00:14
 2/6 anonim válasza:
Én is most állok mosógép vásárlás előtt, és utána néztem az említett gépeknek. Tényleg hasonlóak, de engem a zanussi jobban meggyőzött, és nem olyan nagy az árkülönbség, úgyhogy szerintem azt vedd meg. Tapasztalatom sajnos egyikkel sincs.
2012. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elektronika magyar(mi gyártjuk),a többi szinte ugyanaz a belsejében!

Ne agyalj, hanem járj utána a szervizháttérnek.Amelyik jobb, azt vedd meg.

2012. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenki segítségét

már meg van a gép és nagyon jól üzemel :)

2012. ápr. 8. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, azt jó lett volna megtudni, hogy melyik, az a mosógép, amelyik kiválóan üzemel, és jó szervizháttérrel bír?

Röviden: Milyen mosógépet vettél?

2012. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Automata mosógépet vett, tuti...valószínűleg fehér színűt.
2012. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!