Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit automata mosogepem...

Indesit automata mosogepem nem akar mukodni rendesen, a vizet betolti, aztan elkezd visszafele forogni a programozo gomb, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Azert itt kerek segitseget,mert jelenleg nincs penzem megjavittatni.Es mielott valaki azt hinne barki hogy adomanyokat varok,szo sincs rola!Csak tanacsra van szuksegem.
2012. ápr. 10. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor az gáz, mert mi se tudjuk megjavítani, neked meg nincs pénzed szerelőre.

Ha azt mondom neked hogy cserélj fűtőszálat, akkor először is nem tudod megvenni, másodszor ha meg is vennéd, nem tudod kicserélni.

2012. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a szarkasztikus valaszt,de tudod,en arra gondoltam,talan valakinel elofordult ilyesmi,es talan tudott csinalni otthon valamit,anelkul hogy szerelohoz fordult volna..Es nem minden esetben kell szerelot hivni,meg akkor se ha automata mosogeprol van szo.Egyebkent gondolom egy futoszalra meg lenne penzem....de arra,hogy a szerelo a kiszallasert,es olyan dolgokert is penzt kerne esetleg amit nem kell kicserelni,arra nincs penzem.
2012. ápr. 11. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendben, visszavonom.

Sok sikert a javításhoz.

A fűtőszál nem vicc volt.

2012. ápr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sajnállak, nem tudok neked semmi jót írni. Nekünk ugyanilyen mosógépünk volt és ugyanebbe a betegségbe halt bele, ugyanis közölték velünk, hogy ez a programkapcsoló hibája, ami gyakran előfordul ennél a típusnál, és a javíttatása kb 10000 ft.

Egy darabig még tudtam használni, mert volt 2 program aminél működött, a legrövidebb és a leghosszabb program, de a végén azoknál is megadta magát.

A mostani mosógépem vásárlásánál elsődleges szempont volt, hogy mosás közben a program kapcsoló ne forogjon körbe, gondoltam így nagyobb az esély rá, hogy ugyanezzel a problémával már nem kell kűzdenem.

Nem is kellett.....ezzel..... helyette csapágyas lett 1 ÉV ! után, rendeltetésszerű használat mellett.

Szerencsére még garanciális volt.

Hát ilyenek ezek a mai mosógépek.....egyszer használatos, eldobható ......-ok. Legalább az áruk is ennek megfelelő lenne. :(

2012. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nalam is ez volt eleinte,egy -ket program gond nelkul vegig ment,aztan mar csak azzal telt el ket ora ,hogy ki be kapcsoltam a mosogepet,amig elindult..De erdekes modon ha el tudtam kezdeni mosni,utana mar minden program gond nelkul le ment,ahogy valtanom kellett mosasi modot.De ma delelott mondta a szomszed,akinek ugyan ez volt a problema,hogy a vezerlo pultot kellett naluk kicserelni,ami nagyon draga mulatsag volt nekik.

Koszonom a valoszak mindenkinek.Szep napot.

2012. ápr. 13. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:
``valaszokat...
2012. ápr. 13. 21:26
 7/7 anonim válasza:
a programkapcsolóval lesz gond. kérdezz körbe helyi szerelőknél, ugyanis léteznek utángyártott/javított programkapcsolók néhány ezer forintért
2012. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!