Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarázza már el nekem...

Magyarázza már el nekem valaki, mi a különbség: automata klíma és a digitális klíma között? Még egy kérdés: mi az a fogaskerék-jel a 3 hőmérséklet-állító gomb (levegő hőmérséklete-ereje-iránya) alatt? Az csak manuális, vagy automata, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
manuális mikor tekergeted a hideg-meleg levegőt, h melyik legyen, digitálisnál meg bepötyögöd h hány fokot szeretnél és ha minden okés akkor annyi lesz
2010. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A céges autómban (Caddy) automata klíma van be lehet egy tárcsával állítani a kívánt hőmérsékletet, de a ventillátort már kézzel kapcsolom a kívánt fokozatra, és a levegő irányát is kézzel állítom, kijelzője sincs.


A saját autóm (Laguna) digit klímás, két gombbal állítom a hőmérsékletet, azután már minden automatikus, még a levegő elosztást is az szerint változtatja, hogy hol milyen a hőmérséklet. Mindez egy kijelzőn is látszik.


Szerintem ennyi a különbség.

2010. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tekerős az hőmérséklet állítás, de hőfok van a skáláján, és a ventillátor is magától van szabályozva, és hogy hova fújja is automata. Nah akkor ez digitális vagy automata vagy manuális:D [link]
2010. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am olyan egyszerű. Aminek van digitális kijelzője az digitális, aminek nincs az meg nem :P
2010. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!