Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Indesit márkájú mosógépekrő...

Az Indesit márkájú mosógépekről milyen pozitív véleményt tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Sok helyen szidják az Indesit mosógépeket. Most egy keskeny elöltöltőset néztem ki, ami árban is megfelelne és a pici fürdőnkbe is befér. Szeretnék pozitív véleményeket is olvasni, nem hiszem el, hogy annyira rossz márka. Prémiumkategóriája az Ariston, hűtőnk, főzőlapunk, sütőnk, és páraelszívónk mind Ariston, jól működnek. Ugyanaz gyártja mindkettőt, nem lehet ekkora különbség!!!

2012. máj. 8. 16:59
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Elöltöltős helyett felültöltőst vegyél. Sokkal jobban össze vannak rakva.
2012. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is indesit van,7kg töltet 1200 centri fordulat és nagyon jó.Egy jó közép kategóriás mosógép. Igaza van az első válaszolónak tuti "ért" hozzá mert én is hallottam hogy az elöltöltős mosógépeket nagyon rosszul rakják össze!! A MEO meg sem nézi, van amikor még motor sincs benne,sőt hallottam olyat is hogy csak az üres lemezházat csomagolták be nem volt benne semmi alkatrész úgy ment a boltba:(((((

Villszer.

2012. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noodlee válasza:

Én is csak a felültöltős változatról tudok véleményt írni, viszont arról kizárólag pozitívat. Egyszerűen nagyszerű gépezet, kis energiaigénnyel, nagy megbízhatósággal, hatékony mosási teljesítménnyel. A hangja is egész szolid.

A felültöltős változat további előnye a fent említettek mellett, hogy maga a kialakítás szerencsésebb. kétoldalon, két tengelyen támaszkodik a dob, strapabíróbb lesz hosszútávon.

2012. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átveszi a Méh. Ha kétévente kicseréled, akkor csak ajánlani tudom. 10-ből 8 nem éri meg a 3. évet, javítás nélkül.( Már ha használatban van)Na azt a kettőt kell megvenni...
2013. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 iluci26 válasza:

Szia!

Én most vettem egyet 7 kg ruhatöltet 1200 fordulat elöltöltős a régi 8 évig bírta és az is elöltöltős volt napi használatban volt ,hogy 4-5 alkalommal indítottam naponta.Nekem jó volt csak az indító panel volt rossz benne ,de attól még szépen mosott a régi indesitem.

2014. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A mosógépek legajja.Természetesen tökéletes és a világ legjobb gépe 5 évig. uána jön a hogy szanszét rohad csapágyas lesz amit csak házilag lehet cserélni a hegesztett üst miatt és mindezek tetejébe belerak egy olyan sz@r minőségű elektronikát ami jó ha kihúzza a garancia időt.


Biztos hogy nem venném meg.Igaz ismerősnek 8 éve megy egy felültöltős indesit de ő alig pakolja félig 600 on centrizik vele 100 helyett szóval kímélve van.persze a tető már 3 évesen porrárohadt.

A hibáiról csak annyit hogy nagyon meg tudja szívatni z embert pl eprom hibára fűtéshibát ir....stb

2014. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Épp most mondtam árat egy csapágyas indezitre.Sokallta a 25 e-t.Könyörgöm , csapágyas és hegesztett dob. Elsô javítás. Adobot szétkell vágni ,megcsapágyazni,ôsszeragasztani, összecsavarozni. A szétbombázott gépet összerakni.És OK 5évig.Már 5év múlva könnyebb lesz a javìtás. De elsôre elkérnek érte 25-30-et. Elôször is elöltöltôst nem javaslom ha ez indezit akkor pláne hogy nem. egy aktìv mosògépszerelô válasza.
2017. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FeketeCsucsor válasza:
Reggel barmolta széjjel egy dràga, közép- àzsiai ruhàmat. Szar. Mennek ruhàt venni Türkmenisztànba,addig nem hagyom békén a sok szibaritàt.
2023. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!