Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit hűtőm ajtajáról válik...

Indesit hűtőm ajtajáról válik el a gumi, ami miatt nem zár, és hűt rendesen. Hogy tudnám meg javitani? Vagy hol lehet gumit venni rá. Már nem garanciás.

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem apukám szedte le a gumit (az egészet mert már félig lejött) és aztán egy újat vagy ugyanazt ezt már nem tudom visszaragasztotta.

Szerintem menj be oda, ahol vásároltad a hűtőt vagy ahol most lehet venni és kérdezd meg őket mit kellene hozzá venni vagy ha van valaki aki kimegy és megcsinálja olcsón ...


de remélhetőleg konkrétabb választ is ír neked valaki, és most csak ennyivel tudtam hozzájárulni sajnos.

2009. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ceri válasza:

A gumi csere elvileg segít. ott próbálkozz ahol az első írta. Remélhetőleg legalább útba tudnak igazítani.

A hugomék hűtőjéhez az egész ajtót meg kellett venni, mert nem volt külön gumi. Nem tudom milyen típus.

2009. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy vágta méretre apukám, és valami speciális ragasztóval rakta fel úgy emlékszem. Azóta is működnek a hűtők és a gáztűzhellyel is volt már hasonló esetünk.

Ha addig nem kapsz választ akkor szombaton meg tudom neked kérdezni apukámat, hátha tud valamit ajánlani és beírom.

2009. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Meg kell nézni,hogy ragasztott e a gumi mert akkor valoszínűleg csak ajtócsere.Meg kell kérdezni az Indesitet, hogy van e külön gumi vagy csak ajtó.

Indesit: 06-40-98-99-00.

2009. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben megkérdeztem apukámat, de sajnos nem tudok segíteni, mert neki egy ismerőse szerezte be a dolgokat.

Esetleg hűtőgép-szervízbe kell bemenni vagy valóban felhívni az indesitet, csak segítenek elintézni.

2009. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!