Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép azt a részét, amibe...

Mosógép azt a részét, amibe az öblítőt öntjük mivel lehet kitakarítani?

Figyelt kérdés
Már mindennel (ecet, vízkőoldó, ált.tisztítószer) próbáltam, nem jön ki semmivel. És hozzá sem tudok kézzel férni, hogy kiszedjem.
2012. máj. 20. 17:37
 1/6 anonim válasza:
ecet vagy hypó, flóraszept a legjobb
2012. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ecettel nem jött le, a többivel nem próbáltam. És abba a részbe öntsem ahova az öblítőt, ugye? Mennyit öntsek bel, és hígítva?
2012. máj. 21. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én zuhannyal szoktam, lecsavarom a végéről a rózsát és slagként használom. Fél köbméter forró víz belemegy, mire leoldja az odarakódott öblítőt (néhol 2 mm vastag, mintha műanyag lap lenne).
2012. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk felültöltős van,annak le lehet akasztani a mosószer adagolót,egy lavórban bekeverjük a vízkőoldót/citromsavat/stb./beleáztatjuk az adagolót hogy ellepje,ázik benne pár órát,majd egy üvegmosóval vagy egy vastagabb hajlékony dróttal(esetleg a végére egy szivacsdarabot tűzve)babra munkával nagyjából ki tudjuk tisztítani azt az elcseszett tervezésű,szétszedhetetlen adagolót.
2012. máj. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2012. máj. 26. 06:24
 6/6 anonim válasza:
ÉN ajánlom aháztartási boltban kaphato habzoszodát amit forrovizzel kevertem el és azzal áztatgattam persze szedd szét előtte és tedd egy nagy edénybe üvegmosot es gumikesztyüt használj s persze vigyázz a szemedre is. csak pár dekát használj 4-5 dkg.
2012. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!