Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlap: Mennyire...

Indukciós főzőlap: Mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés
Elsősorban háziasszonyoktól kérdezem, nekem is van egy ilyen indukciós főzőlapom, de én valahogy nem nagyon vagyok oda érte.Az addig oké,hogy megvannak az előnyei pl:energiatakarékos vagy gyorsabban lesznek készen bizonyos ételek plussz nem égeti meg a kezedet.Viszont szerintem vannak hátrányai is pl: a multkor tejberizst akartam csinálni.Bele is tettem a lábosba a tejet és bele a rizsát,bekapcsoltam az indukciós főzőlapot,rátettem a lábost,erre forrt is rendesen,de éppen ezért állandóan ott kellett állnom mellette, hogy ki ne forrjon amikor már már ki akart futni a tej állandóan le kellett vennem róla és így is amikor már úgy gondoltam, hogy már elég lesz kiderült,hogy a rizsa még mindig nem főtt meg,vagyis kemény maradt. Arról nem is beszélve,hogy bizonyos ételeket csak kifejezetten lassan kell elkészíteni, szóval nem szabad hirtelen nagy hőfokon megcsinálni.Próbáltam már 1-es fokozaton is, de még ott is ugyanaz az eredmény,vagy valamit rosszul csinálok?Van ebben valakinek tapasztalata?
2012. máj. 26. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen márkájú a lapod? Csak "rezsószerű" vagy beépíthető komplett főző felület? Az olcsóbb noname márkáknál tapasztaltam hogy nem elég "finom" a szabályzás, különösen az alsóbb tartományokban.

Villszer

2012. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy 80-90 ezerbe kerülhetett és a márkája ART-LAND.
2012. máj. 26. 23:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Az bizony már nem gagyi. Az enyém 10000.- ft-os rezsó, és amire használom, arra kiváló.
2012. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Indukciós főzőlaphoz olyan edény is kell. Általában rajta van az alján, alkalmas-e rá. Biztos hogy indukciós, nem sima üvegkerámia?
2012. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy indukciós, mivel a használati utasításban is az van, csak az a baj, hogy nincs magyar leírás a használatához.(Orosz, angol, német,szlovén, román)
2012. jún. 2. 17:11
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs magyar leírás, az szürkeimport, vagy kamionról leesett darab...(esetleg:szaküzletben vett v. neten rendelt, de kimaradt a magyar nyelvű USER MANUAL...) INDUKCIÓSHOZ ALKALMAS EDÉNY LEGEGYSZERŰBB FELISMERÉSE: HA RAGAD A TALPÁRA A MÁGNES...
2012. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
A kedves kérdezőnek nem a lábassal van problémája, hanem hogy ott kell állnia a főzőlap mellett, ha pl. tejet forral. De megnyugtathatom, a gázfőzőnél is ott kell állni, meg a villanyrezsónál is. A főzés már csak ilyen.
2012. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egy manapság elterjedt termékbemutatón vettem. Az odáig rendben is lenne, hogy a főzés-sütés már csak ilyen, hogy ott kell állni mellette, de mint írtam is, ugye vannak ételek aminek kifejezetten lassan kell megfőnie. Ez meg nagy hirtelen megfőz-kisüt mindent( lehet, hogy a tej nem volt a legjobb példa erre ezért mondhatnám a párolt húsokat is ahol viszont kell egy bizonyos idő, hogy az a hús megpuhuljon és ne legyen olyan mint a gumitalp.)
2012. jún. 6. 04:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de egy tartós fogyasztási cikket szaküzletben illik venni, ahol magyar nyelvű, részletes leírást adnak hozzá, garanciajegyet, minden kutyafülét. Meg sem merem kérdezni, milyen márkájú...
2012. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A márkája:ART-LAND
2012. jún. 6. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!