Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy olyan kábelt...

Roland222613 kérdése:

Vettem egy olyan kábelt aminek az 1ik vége jack dugós a másikon pedig 2rca dugó van ugye ezt azért vettem mert össze szerettem volna kötni a gép hangját a tv-vel de a tv-n nem akar megszólalni! Valaki segíteni ebben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 23:04
 1/6 _Jessy_ ***** válasza:
kapcsold át a TV-t AV-ra
2012. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az újabbak csak akkor adnak hangot ha videójelet is kapnak.
2012. jún. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha olyan kábelt vettem volna, hogy mind a 3 rca rajta van akkor jó lett volna? mert ugye av-ra nemtudom kapcsolni mert a vga/pc-n megy a kép meg nincs is av-ezen a tv-n ez már újabb fajta tv
2012. jún. 2. 10:16
 4/6 A kérdező kommentje:
kipróbáltam 1 régebbi tv-n mp4 el és azon szól szóval tényleg ez a baja, hogy itt nem kap kép jelet? ez deszar pedig direkt azért vettem h ne kelljen fülhallgatóval hallgatni a gép hangját
2012. jún. 2. 10:48
 5/6 Háger László válasza:
Miért pont tv-re vegyél aktiv pc hangfalat és ennyi.
2012. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van hangfalam de én direkt tv-re akartam h ha viszem a gépet akkor a hangfalat ne kelljen mindig magammal vinnem
2012. jún. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!