Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vajon ezt a mélyhűtőt érdemes-...

Vajon ezt a mélyhűtőt érdemes-e megvásárolni 15 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Magasság (cm): 180

Űrtartalom (liter): 240

Mélység (cm): 55

Polcok száma: 6

Szélesség (cm): 60

Energiaosztály: A

Funkciók: fagyasztó funkció

Típus: fagyasztószekrény

Állapot: jó állapotú

Magyar gyártói garancia: nem

Kialakítás: szabadonálló

Gyártó: Zanussi


Eladó egy műszakilag teljesen kifogástalanul működő Zanussi mélyhűtő szekrény, A készülék megbízható és üzembiztos.



2012. jún. 11. 13:11
 1/6 anonim válasza:
Ha a leírt adatok megfelelnek a valóságnak akkor megér annyit. Hány éves a fagyasztó?
2012. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megkérdeztem, azt a választ kaptam, hogy tízéves, de keveset volt használva. Ezt nem egészen értem. Üdv.
2012. jún. 11. 19:30
 3/6 anonim válasza:
10 éves - hiába A kategóriás - már elég sokat fogyaszt. Vedd ezt is figyelembe.
2012. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is régi de Zanussi ugyanúgy habár már csak a garázsban tároljuk és benne van a hús bent a házban egy electrolux hűtő és alúl fagyasztó van mégis a Zanussi odaveri az új electrolux-t szóval szerintem érdemes megvenni.
2012. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a fogyasztása aggaszt - ugye, hiába olcsó nyomtató, ha a festéket aranyáron adják bele!

Köszönöm a jótancsokat.

2012. jún. 12. 00:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, lemondtam róla a feltételezett nagy fogyasztás miatt.
2012. jún. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!