Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvásárolni? Iphone 4s vagy Samsung Galaxy Note?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van személyes tapasztalat bármelyik felől akkor azt legyetek szivesek leirni. Valamint indoklást is kérnék mért érdemes A-t vagy B-t megvenni.

2012. máj. 17. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4S az sztem drága egy kicsit mint amennyit ér bár el kell ismerni hogy jó telefon.A Note viszont szinte egy tablet olyan nagy kijelzője van de ez már szubjektív.Olyan hatalmas külömbség nincs a 2 közt.
2012. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ár az nem számit mert céges telefon lesz. Legfőképpen fényképeznék vele valamint internet használat lenne az elsődeleges dolog.
2012. máj. 17. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone bármire is használod kinézetre mindenhol jóláll viszont nekem jobban bejön a Note csak túl nagy a kijelzője.Tehát az szubjektív dolog, hogy neked melyik tetszik jobban, hardveresen nincs olyan nagy külömbség.
2012. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a segitséget! :)
2012. máj. 17. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Melyik jobb kocsi eljutni A-bol B-be? A Ferrari vagy a kombi Opel?


Komolyan, egyeseknek olyan kerdeseik vannak..

2012. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te csak telefonálásra használod a telefonodat... Nekem nem az az elsődleges célom..
2012. máj. 17. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi lehet még az elsődleges célja egy TELEFONNAK a telefonáláson kívül? :D

Ha főleg fényképezni akarsz, akkor vegyél fényképezőgépet.


Ettől függetlenül én a Note-ot mondanám, mert olcsóbb, mint a 4S, és könnyebb rajta internetezni a nagyobb kijelző miatt.

Hardveresen meg erősebb a note, de az iOS jobban van optimalizálva, így a különbség konkrétan 0 a sebességet tekintve.

iPhone kell, vagy androidos telefon?


Emellett a Note mellett szóljon még az S Pen is, amivel talán könnyebb lehet a céges dolgaidat a telefonban vezetni, vagy grafikonokra firkálni, ha jön valami ötlet, vagy tárgyalóban pálcika emberkéket rajzolni, vagy akármi másra.Üzleti felhasználás szempontjából a Note-ot előnyösebbnek tartom.

2012. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!