Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a bernette...

E.z. kérdése:

Mi a véleményetek a bernette gépcsaládról? Mik a tapasztalatok? Melyiket érdemes beszerezni? Mindenprogram használatban van?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a varrógépcsaládra gondolsz. Jó ár teljesítmény viszonya van, jó a szervíz ellátottsága is. Egyéb fórumokon a varrós hölgyek jónak mondják, én ilyent vettem a feleségemnek. A beszerzés az attól függ, hogy ki és mire használja. Általában a programok kevés részét használják. A fekvő körforgós hurokfogós erősebb.Nekünk E55-van, kezdőknek tökéletes. Ha sokat varr valaki, akkor egyel nagyobb, vagy ...........
2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy?
2012. jún. 14. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy mégnagyobb (Bernina) vagy más. Kiválóak a Pfaff-ok, Jaguar (állítólag nehéz javíttatni).A varrógépcentrumban találsz eleget és nagyon segítőkészek. Érdemes kipróbálni őket.Próbálj fórumokat, esetleg itt olvasgatni: [link]
2012. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Torgils válasza:

Nekünk is 55-ös van és szuper ár érték arány, svájci acél alkatrészek, kíváló minőség! Csak ajánlani tudom, egyébként a töbi típus ami drágább az csak több programot tud, meg persze a nagyon drágább való tényleges nagyipari funkcióra!!!

Szerintem otthoni használatra kíváló az 55-ös!

Jah és a bernette és a bernina ugyanaz!!!!Egyazon márkajel!

Én az asszonynak vettem az Oktogonnál szakboltban, tudom ajánlani, segítenek!

2012. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Bernina kiváló svájci márka, érdemes venni, a Bernette a kistestvére hobbi szintre jó. Legjobb ha bemész az említett Varrógépcentrum üzletbe és tanácsot kérsz, nagyon profik, pont olyat fognak ajánlani, ami a pénztárcádhoz és a tudásodhoz való. Nekem ősszel lesz egy nagyon profi Berninám, már előre csorog a nyálam...

A programokból a hímzőseket csak akkor fogod használni, ha már jobban tudsz varrni, különben elég az alap.

2012. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!