Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mobilklímát érdemes venni?

Milyen mobilklímát érdemes venni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem érdemes. Csak bepárásítja a levegőt és olyan lesz a szoba mint az esőerdő. Akkor inkább maradjon a ventillátor.
2012. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
38%
Nem érdemes. Sokat fogyaszt, ennek ellenére nem hűt, legfeljebb 1-2 fokot. Ha 34 fok helyett lesz a szobában 32 nem mész vele semmire, ráadásul kidobtál 60-70 ezret. Tapasztalat.
2012. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mobil klímán és meg vagyok vele elégedve. Nem fogyaszt sokat(persze típusfüggő) és nincs őserdő a szobában. Kicsit körülményesebb a kezelése mint egy ventillátornak, de annál jobban hűt. Nekem Orion van és nem bántam meg, hogy megvettem!
2012. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én nem adtam ki érte 60-70 ezer forintot, és tökéletesen működik.Kicsit hangosabb mint a fali, de ha van 34-fok akkor simán tudok akár 25-öt is csinálni.És nem kell hozzá fél nap.A fogyasztását nem vágom.
2012. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!