Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanybojlert vagy Fatüzelésű...

Villanybojlert vagy Fatüzelésű bojlert vásároljak?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Melyiket éri meg hosszú távon? Elromlott a villanybojlerünk! Vásárolni akarunk valami vízmelegítőt! Vélemény tanács indokot légyszíves! Köszönöm előre is a segítségeteket!

2012. júl. 1. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy veszed e a fát hozzá, vagy megoldod magadnak. Mert akkor a fatüzelésűvel jobban kijössz.
2012. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még annyit hozzátennék hogy a bojlerrel egyértelműen kevesebb a macera, ráadásul éjszakai áramon nem is drága. Hány főre kell a melegvíz ellátás?
2012. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen fával tűzelünk! 3 kályha van a házban amit használunk! 6-an vagyunk bnőmmel együtt! Csak hogy most megéri szerinted? mert mindig begyújtogatni meg hát fa,papir,gyújtos és hosszabb távon nem többe lenne mint a villanybojler? Mert nem vágom én ezt! :)
2012. júl. 1. 14:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha minden nap fát akarsz vágni télen nyáron, meg ugye begyújtani plusz várni hogy felmelegedjen az nem kevés idő és erőfeszítésbe kerül. Persze ha olcsón vagy ingyen tudsz hozzá fát szerezni akkor megéri és ha nem is kell vágnod hozzá, de szerintem a villannyal jobban jársz. Egyébként mibaja van a mostani boyleretekkel? Ha a ttartálynak nem lett baja csak az elektronikája ment tönkre pár ezerért kitudjátok az egészet cserélni, így maradhat a tartály és kevés macera lesz vele. Nekem 3 éve döglött be leégett egy csomó vezeték meg a fűtőszállal is gondok voltak, fogtam vettem új készletet alul a lámpát meg a kapcsolót és a termosztátot is kicseréltem biztonság kedvéért és semmi baja. Ha esetleg nem akarsz a fával vacakolni szerintem jobban jártok a villannyal ha tényleg annyira gáz hogy az egészet cserélni kell.
2012. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Figyelj! Tegnap volt kint a szerelő valami fűtőszálat vett ki! Mondta elromlott vettünk egy újjat ami 4500 ft volt beraktuk ! este még melegitett vizet be-be kapcsolgatott néha a lámpa melegitette is a vizet.. de mikor hőszabályzott feljebb tekertük.. mert 30-40fokon volt.. és melegebb vizet akartunk 60-ra feltekertem és hát azóta nem világit nem melegit apum már a tartályt is leengedte! Megkérdezte egy közeli haverját mondta hogy ujra kell inditani a bojlert és jó lesz.. csak az a vicc nincs rajta semmilyen gomb.. lefényképezem a bojlert beposztolom ide neked! max 5 perc! és feltöltöm ide!
2012. júl. 1. 14:16
 6/12 anonim válasza:
Kardos Ferencet kérdezd.
2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 főre kell melegvíz!
2012. júl. 1. 14:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt feltöltöm a képeket!
2012. júl. 1. 14:20
 9/12 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. júl. 1. 14:26
 10/12 A kérdező kommentje:
2012. júl. 1. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!