Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a hiba a mosógépemnél? Van...

Mi a hiba a mosógépemnél? Van egy Indesit mosógépem, amit úgy kaptam, ma akartam vele mosni, dőlt a víz az aljából!

Figyelt kérdés

Szép Indesit ezüst színű, tehát amikor felszívta a vizet a tartályból, rögtön dőlt az alján a víz, elárasztotta a fürdőszobát, megfigyeltük alul bal oldalon folyt! Ekkor szétszedtük, és láttuk, hogy a cső ami bemegy a tartályba felül kicsit le volt csúszva, ekkor visszatettük a helyére.

Gondolván minden rendben indulhat a mosás, de nem hallottuk szívja fel a vizet jó sokat, majd egyszer csak eresztette ki a levezető csőn folyamatosan, a gépbe a ruhák szárazak voltak, még a dobját sem pörgette meg.Azóta is azt csinálja ha elindítóm egyszerre engedi ki a vizet! Mire gondoltok mi a hiba?



2012. júl. 6. 22:46
 1/1 anonim válasza:
Szerintem azért kaptad nekem is indesit mosógépem van rettegek bene sz@rjon mert nem sok jót hallotam erröl a tipusrol egy barátom az övét 1 hónaplya vitte ki a méhecskébe.
2012. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!