Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőnek egyhuzamban mennie kell?

Hűtőnek egyhuzamban mennie kell?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van benne valami amit hidegen kell tartani,akkor ajánlatos...
2012. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem írtam hozzá a lényeget, Egyhuzamban zúgnia kell, vagy néha leáll? Most néma csendben van és félek, hogy elromlott.
2012. júl. 12. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:

csak néha zúg,páróránként

ha egyfolytában zúg,az nem jó

2012. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hittem valami beja van, mert eddig mintha állandóan hallottam volna kicsit zúgni, most meg leállt, de az előbb újraindult.
2012. júl. 12. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:

nem szabad állandóan zugnia,túl magas fokozaton van akkor

nem fagyasztja meg a benne levőket?

2012. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, megfagyasztja, sajna a nagy hőségben túl magasra tettem a fokozatot, mert alul nem jól hűtött, most már visszaraktam 2-es állásra.
2012. júl. 12. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

azért zúgott eddig mert egyfolytában hűtött.

Ne legyen tűző napon ha megoldható,mert rengeteg áramot fogyaszt ugy.

kisebb fokozat elég neki (nekem 5 fokozatos,2esen megy)

Ha ezeréves,akkor kb fél óránként óránként zúg 10-15 percig,ha ujabb fajta (max 6-8 éves),akkor pár óránként 10 perc

2012. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
12 éves Elektrolux, eddig semmi baja nem volt, nincs tűző napon, de ebben a kánikulában már 2 hete 30-32 fokos minden helyiség, gondolom ezt nem bírta, meg azt, hogy feljebb raktam.
2012. júl. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!