Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » IGNIS AWF 425 felültöltős...

IGNIS AWF 425 felültöltős mosógépben szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni abban hogy nem rég vetem egy IGNIS AWF 425 felültöltős mosógépet és sajnos nem adtak hozzá használati útmutatót jó mondjuk mostam vele de nem ez a gond hanem ha veszek egy mosóport azt nem tudom hova önteni mivel 4 rekesz is van és kB. 2 programot próbáltam, ki ami úgy be vált. Sajnos nem tudom mi melyik program. Ha valaki tudna segíteni meg köszönném.

#mosógép #IGNIS AWF 425
2012. júl. 18. 16:54
 1/4 anonim válasza:

[link]


Valahogy így kell kinéznie a tiednek is. A képen az első rekeszbe (jele: I) mosópor! megy ha olyan programot használsz, amin van előmosás.

A képen második rekesz (jele: II) ide megy mindig a mosópor vagy mosógél.

A képen harmadik a jele ilyen virágféle, oda megy az öblítő.

A képen negyedik, aminek a jelét nem tudom kivenni: ide mennek a "kiegészítő" szerek, pl. fehérítő, domestos....

2012. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. igen így néz ki köszi. De a fehérítő és az öblítő helye meg van cserélve. Meg hát az a baj ha fehéríteni szeretnék akkor milyen programra tegyem.
2012. júl. 18. 17:14
 3/4 anonim válasza:

Szia, itt van, amit keresel:

[link]

2014. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Le kell tölteni, és az Adobe Readerben elforgatható, hogy olvasni lehessen.
2014. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!