Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Philips fagylaltgépem...

Van egy Philips fagylaltgépem de nem tudom használni, hogyan kell? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kaptam egy rokontól egy fagyigépet de nem tudom hogyan kell használni,mert használatit nem adtak hozzá! Ilyen van nekem is: [link]


Van hozzá egy nagy jégakku gondolom azt be kell rakni a fagyasztóba nem? De berakom és nem akar megfagyni!! Mondom hátha nem is kell neki (amit nem tartottam valószínűnek) bent volt a fagyóba vagy 3 napig,kipróbáltam úgy beleraktam a fagyigépbe beindítottam beleraktam a fagyi alapot de semmi nem fagyott a fagyi egy kicsit se meg! Mi lehet a baj?



2012. aug. 15. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez pontosan hogy működik, de ami nekünk van annak a tányérját(vagy mi az amibe a fagyit is teszed) kel betenni a fagyasztóba. Az olyan mint egy nagy jégakku.

Aztán rá a gép felső része és menet közben tölteni bele a fagyinak valót.


Amúgy annak amit jégakkunak vész van valami hely kialakítva a készülékben?

2012. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!