Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen lengéscsillapító kell...

Milyen lengéscsillapító kell Hajdu Energomat mosógépbe?

Figyelt kérdés

Az Orcy honlapján Hajdu lengéscsillapítót nem találtam, van sok más, Bosch, stb. Milyen lengéscsillapítót keressek ehhez a mosógéphez?


Autószerelő korom óta tudom, hogy a lengéscsillapító nem lenne elég önmagában, ahhoz rugó is kell. Jól sejtem, hogy a "futómű" teljes felújításához szükség van 4 lengéscsillapítóra, 4 rugóra és 4 görgőre. (mind a 4 görgő már kocka).


Mennyibe kerülhet ez az egész? (csak alkatrészek, a munkát magamra vállalom.)


Valaki tudja, honnan lehetne letölteni egy javítási kézikönyvet ehhez a mosógéphez pdf fájlban?


Utolsó kérdés: mi az a fehér műanyag csőszerű valami az energomat vízcsatlakozója alatt?



2012. aug. 25. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hajdúban csak rugó volt.
2012. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem találsz az Orczy honlapján, azt beszerzik neked, csak hívd fel őket.
2012. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben sikerült letöltenem egy robbantott ábrás alkatrész katalógusát ennek a bojlernak és ott is tisztán látszik, hogy csak rugó van.
2012. aug. 25. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Boyler, v mosógép?
2012. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, természetesen mosógép. :)
2012. aug. 25. 23:42
 6/7 Gazdik László ***** válasza:
A mosógép lábai nem egyformák. A két első csuklós, a két hátsó " fix".A víz csatlakozó alatti szürke müa. cső, a gép túlfolyója. Ha valami hiba: vízszint szabályzó, légzőcső dugulás- miatt a gép sok vizet vesz fel, ott kifolyik.
2012. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Gazdik László!

Köszönöm az infót az energomat lábairól és a túlfolyóról.

2012. aug. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!