Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Hajdú Energomat...

BELA0201 kérdése:

Van egy Hajdú Energomat mosógépem, amely rendesen mos, de nem szivattyúzza ki normálisan a vizet. Valószínűleg szivattyú hiba, és más baja nem lehet. Kb mennyiért javíthatják?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 09:44
 1/5 D.O.81 ***** válasza:
Kipucoltad már a szűrőjét?
2011. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos az nem segített:S :S
2011. jún. 8. 16:42
 3/5 D.O.81 ***** válasza:

Hová csatlakozik a kifolyó cső?

Ha falba, akkor a fali csatlakozást is meg kell nézni, főleg a bűzelzáró mdoult.

Ha a kádba, akkor lehet, hogy a szivattyú rendetlenkedik.


Nem egy nagy valami, de ha szorul akkor az gáz. Az a probléma, hogy az eszköz nem valami olcsó, de ha érzel magadban kurázsit te is megpróbálkozhatsz vele.


Ha kell segítség megoldjuk valahogy.


Üdv!

2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy azóta szereztem egy szivattyút , csak a beszerelési költséget kellene fizetnem. Nem tudom hogy az mennyibe kerülhet. A kádba csatlakozik amugy.Egyébként maga az eszköz mennyibe kerülhet?
2011. jún. 8. 19:54
 5/5 D.O.81 ***** válasza:

Olyan 8000-15000Ft között szokott lenni a szivattyú ára.


A beszerelést meg szervizes és szerelője válogatja, én olyan 10000-től induló szerelési költségre számítanék.


Üdv!

2011. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!