Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felpontozok mindenkit csak...

Felpontozok mindenkit csak segitsen?

Figyelt kérdés

Két hét alatt 6 siemens termék ment tönkre!

elsőnek a száritógép utána másnap a mosógép 5. nap meg a mosógatógép!

utána a szageltválotó akk. a siemens fujisto laptop! és utána meg a indukcios főzőlap!

mi az istenért lett ilyen ocska? elegem van!

a siemens el mi történt? az előző mosógépem is sziemensz volt és az 15 éves volt ezmeg nem birt ki két évet ennyit erröl!



#mosógép #mosógató gép..........
2012. szept. 1. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A földelés hiánya édeskevés ahhoz, hogy tönkremenjen egy készülék.

Vagy nagy feszültség ingadozás kell hozzá vagy nulla szakadás. De utóbbitól is max. nem működik a készülék.

2012. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nulla szakadás vagy lazulás lenne szerintem észre vette volna mert a világítás hunyorgása elég szembetűnő:)).Hívj szakembert és az átnézi a gépeid és a hálózatot hol lehet a gond.

Villszer.

2012. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A kérdező is kontakthibás lett, nem válaszol.
2012. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, mikor azon az áramkörön van a világítás is. Elosztódobozban lévő lazulásra gondoltam, nem (mért) betáp lazulásra. Lehet egyébként véletlen egybeesés is, nem lehet teljességgel kizárni. Legalább egy gépet meg kéne nézetni házt.gép szerelővel (már ha nincs gar).
2012. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valóban igazad van ha csak dugalj áramkör van a megszakítón akkor nem hunyorognak az izzók,de szerintem ennyi nagy fogyasztót nem raknak 1 áramkör alá.Én egyébként a betáp nullára gondoltam mert annak a lazulása okozhatna ilyen csoportos hibát.
2012. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán az elektromos hálózatot kéne átnézned, lehet hogy lazult éget kötéseid vannak ettöl is tönkre megy akár az új is
2012. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a hasznos tanácsokat nem a hálozatal volt baj hanem minden másik villanyoráról megy csak a fujisto laptop nem!

Amugy meg a mosógépnek a fűtőszálát a rozsba plusz vizkő ette meg a mosógatógépnek meg a vezérlésel lett gond szagelszivó az meg maga szar szárítógépemnek leszakat a dobja főzőlapom meg egy nagy fos!

Ariston terméket vettem takarékosabb és jobb mire a siemensem kimoss 65 liter vizbül ez meg 45 literből!

2012. szept. 7. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!