Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől függ, hogy gáztüzelésű...

Mitől függ, hogy gáztüzelésű vagy elektromos bojlert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Egy pest megyei társasházban lévő lakásunkban az elektromos bojlerünk tönkrement és épp most filózok, hogy milyen bojlert vegyek.


Már kiszemeltem a Hajdu Z120EK-1-et, de a HajduRT honlapján észrevettem, hogy a Hajdu gyárt gáztüzelésű kéménynélküli bojlert is de nem tudok róluk semmit sem.



#bojler #gázfűtésű
2012. szept. 10. 15:01
 1/4 anonim válasza:

Hát, mi a gázos mellett pártolunk. Már megvan vagy 15 éves, és semmi baja sem volt eddig. Jól üzemel, gyorsan fűti fel a vizet, és nem zabál folyamatosan. Max annyit megtehetsz, hogy este fürdés után elzárod, és reggel (ha reggel nem tudolsz) akkor begyujtod.


Még az egyszerű, mechanikus átfolyós is nagyon jó. Az kb 20 éves, és perfekt redszer :)

2012. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és ha megkérdezhetem, kb. mennyit fizetnek gázért havonta fűtés szezonon kívűl, persze tudom, hogy abban a főzés és sütés is benne van.


Mi például fűtésszezonon kívül kb. 3000 Ft-ot fizetünk havonta (csak sütés főzésre), télen bizony 35-38000 Ft-ot is kifizetünk gázra a gázkonvektorok miatt.


Az éjszakai áramra pedig kb. 10000 Ft-ot fizettünk havonta amire csak a 100 literes olasz bojlerünk volt kötve.

2012. szept. 11. 00:01
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kémény nélkülit ne vegyél,mert nagy a szén-monoxid mérgezés kockázata,vagy ha már nagyon ragaszkodsz hozzá mindenképpen vegyél szén-monoxid jelzőt!
2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is egy Hajdu Z120EK-1 elektromos bojlert vettem, köszönöm.
2012. szept. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!