Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet grilles mikrohullámú...

Lehet grilles mikrohullámú sütőben kenyérre sajtot olvasztani?

Figyelt kérdés
Sima mikrosütőm van, de a gázsütőt nem akarom ezért bekapcsolni. Gondoltam beszerzek egy grilles mikrót. Azt írják, hogy a grilles mikrók sütőként is funkcionálnak. Gondolom erre is jók és akkor nem kell gázsütőt bekapcsolni ezért a néhány percért. Gondolom nyilván nem arra gondolnak, hogy süteményt lehet benne sütni, mert arra ott van a "hagyományos" sütő.

#mikrohullámú sütő #kenyérpirítás
2012. szept. 15. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én világ életemben mikróval olvasztottam a sajtot a kenyérre. A miénk grilles, de egyátalán nem használjuk a grill részét.
2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezekszerint a sima mikróval is nyugodtan kipróbálhatom a sajtolvasztást kenyérre :)
2012. szept. 15. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet a grill frankón megpirítja a sajtot sima mikróban csak megolvad rajta és a kenyér is vizes lesz.
2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából úgy lenne teljesen frankó, hogy meg is pirítaná a kenyeret, gondolom ahhoz kell a grill funkció :) Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 15. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hogy "grill sütős mikró" annyit jelent hogy a a mikró felső részében van egy fűtőszál is ami vörös színűre hevül, ami hőt termel,mint egy hagyományos szendvicssütő.

Bár nekünk is ilyen van de még sosem használtuk ilyen célra,melegszendvics sütésre van egy 25 éves NDK szendvicssütőnk...

Úgyhogy erre a célra olcsóbb venni egy szendvicssütőt max.10e Ft-ért,mint még egy "extrás" mikrót-ha már úgy is van egy sima.

2012. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. szept. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!