Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit fogyaszt egy régi...

Mennyit fogyaszt egy régi típusú LEHEL hűtő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Hőmérsékletfüggő mire van beállítva, és mennyi a külső hőmérséklet,milyen állapotú a hűtő mennyi gáz van benne milyen az ajtó szigetelése! 110Wattos a kompresszorja,egy óra alatt 110Wattot fogyaszt!Ezt szorozd meg körülbelül 4-5 órával és 30 nappal! Egyébként a lakásban a hütő nem számít nagyfogyasztónak! Ne ezen sporolj! A Tv többet fogyaszt
2012. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, egy új állapotban levő régi Lehel hűtőgép adatai. Most számold hozzá a motor kopottságát, az ajtógumik elöregedését, a rosszabb hatásfokot. Legalánn másfélszer annyit fogyaszt, mint uj korában fogyasztott, és kétszer annyit, mint egy mai uj hűtő.
2012. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
150wattos hűtő nincs meg a fagyasztó ajtaja és hát igen 4-5 óra hosszára kapcsol ki összességébe 1 nap. kíváncsi voltam válaszokra. nem ezen spórolok hanem a villanyon mert pont hogy nekünk ez eszi meg az áramot :(
2012. szept. 25. 19:33
 4/10 anonim válasza:
100%

sziasztok en is a regi lehel*** huto fogyasztasan agonizaltam honapk ota igy talaltam erre a forumra is.sikerult venni 1 hete egy uj whirpool A+++ hutőt. 2 napja vettem egy ilyen konektorba dughato fogyaztas merot.es az allam ekkor esett le.

uj hutő: 1 nap 0.57 kw fogyazt

1honapban :17,1 kw- 50 forintal szamoltam 855ft/ho


regi hűtő

1 nap 2,1 kw

1honapban 70-71 kw 3500-3600 ft

havi: 2700-2800 ft a vilanyszamlabol leugrik haviszinten nem keves peesze ha nincs allandoan nyitogatva.remelem tudtam segiteni.

2013. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ez jó kérdés volt, én is LEHEL *** -os hűtővel rendelkezem.

köszi!

2015. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régi már a téma, és nagyon sok okos hozzászólást olvasni, ami hasznos is. Én arra lennék kíváncsi, hogy a manapság 2017 gyártott hűtőszekrények 30-40 év múlva hogy fognak működni. Hasonlóan-e, mint a mai 30-40-50! éves LEHEL hűtők, vagy már réges-rég a kukában lesznek. Ugyanis az a Hűtőgép-gyárak társadalmi elvárása, hogy 10 évente újat vegyenek a családok, hogy ne kelljen bezárni a gyárat.
2017. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Sehol nem lesznek a mostaniak. Ez az a+++ is nagy átverés. Ez maximum 1-es fokozaton igaz. Ha egy régi is le van hajtva takarékra, nem igen fogyaszt többet egy újnál. Nagy parasztvakítás az egész. A régi Lehelem alig megy 1 nap pár órát, s fel van tekerve szinte maxra mostanában. A szomszéd néni új Zanussija 2-esen is megy szinte egész nap.
2019. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk van egy 30 éves bosch és csak 94w a fogyasztása. Én csodálkoztam is. Egy ma kapható kB. hasonló méretű huto fogyaszt 20w körül. Ennyi idő elteltehez képest nem nagy különbség.
2022. máj. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy 40 éves Lehel, ja nem új darab. De soha semmi baja nem volt. 40 év alatt. Ajtó szigetelések lettek már cserélve.

Ha 40 év alatt 4x cserélek hűtőt az nagyobb probléma mint a magasabb fogyasztása. Szerintem.

2022. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"150wattos hűtő nincs meg a fagyasztó ajtaja és hát igen 4-5 óra hosszára kapcsol ki"


Ez nagy! Nincs meg a fagyasztó ajtaja! És úgy használjátok. Ti lopjátok az áramot?

2022. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!