Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért csinálja ezt a villanybo...

Miért csinálja ezt a villanybojlerem szelepe? Már nagyon idegesítő. Cserélni kell, vagy megjavítható?

Figyelt kérdés

Néha éjjel szokta ezt csinálni. Elkezd csepegni, majd azt produkálja, ami a videón is látható.

Várom a válaszokat, hogy mitől van ez.


link: http://www.youtube.com/watch?v=dTseicCvmFs


2009. aug. 3. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt az ujabb tipust nemismerem ,de ha nem lehet állítani,ki kellene cserélni.Csak egy adalék nekünk egy német volt vadonatúj az meg nem nyított ki,és a felesleges vízet nem a túlfolyon hanem a hálózatba nyomta vissza iszonyú hang kiséretében.Hosszú idő volt mire a szerelőt meggyőztem,hogy nem normális a müködése ,hiába állította vadi új.Amióta erre a magyar állíthatósra kicserélte nincs gond!
2009. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bölcs dolog lenne a biztonsági szelepet állítgatni.Az gyárilag be van állítva megfelelő értékre.Azért van a víznyomáscsökkentő,hogy azt állítgasd.Bár azt se nagyon kell,annak is megfelel a gyári beállítása.
2009. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ki lett cserélve, azóta nem csinálta.
2009. aug. 5. 16:15
 14/15 anonim ***** válasza:
00:32 üzenem gyári újba is lehet,híbás szerelőbe is nem hozzáértő vagy nemtörödöm! Talán a kérdező mégiscsak engem igazol!00:08 és az előtte lévők voltam!
2009. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Valóban mindenre gondoltam,csak arra nem,hogy maga a boyler biztonsági szelep rossz.Valami gagyi olasz vagy kínai lehet.


Azt viszont még mindig fenntartom,hogy kellene egy nyomáscsökkentő szelep is.

2009. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!