Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit lehet tenni ha penészedik...

Mit lehet tenni ha penészedik a felültöltős automata mosógép a mosószer adagoló alatt és a szembelévő oldalon?

Figyelt kérdés
Szerintem az anyaga szilikongumi.

2012. okt. 13. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

mitis.. elővenni a használati útmutatót


Arra a részre gondolok ahol oda van irva hogy mosás után törölje ki a gumit. és hagyja nyitva a gép tetejét mert különben bepenészedik..


gordiuszi csomó megoldva.

2012. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

megnyugodtam, h nem csak én mosok ilyenkor xD

Am téll, ha nyitva hagyod, és ki tud szellőzni, akk elvileg nem kellene penészednie

2012. okt. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb azért mindenképpen szétgányolódik. Hosszú távon csak az új mosógép a megoldás.
2012. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
DM-ben láttam DM saját márkás mosógép tisztító szert 500Ft-ért. A vízlágyítók környékén keresd. Illetve drágábbért van dr. beckmann tisztítószer is, úgy emlékszem az 1000Ft környékén volt. Nem tudom mennyire hatásos a penész ellen, az van ráírva, hogy eltávolítja a vízkövet és az arra lerakódó szennyeződéseket.
2012. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.1 éves a mosógép,nagyon dörgőlni nem akarom,mert ha kiszakad a szilikonos gumi,akkor annyi meg egy bambi.
2012. okt. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!