Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tescoban van házhoz szállítás?

Tescoban van házhoz szállítás?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy mosógépet,kihozzák házhoz vagy nekünk kell megoldani a hazahozatalt?

2012. nov. 8. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom biztosan, de kell hogy legyen. Egyik munkatársam nyáron vett ott egy új hűtőt, és mivel saját autójával sehogy sem bírta elvinni így ők vitték el neki. Azt nem tudom már hogy maga a tesco intézte-e a dolgokat vagy egy külsős céget bíztak-e meg ezzel a feladattal, de van házhoz szállítás, ne kérdezd mennyi, nem tudom, ott érdemes érdeklődni erről.
2012. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, csak nagyon drágán ha ők szerelik be!! Roh@dékok mind! Mi vettünk egy 170*70 es radiátort, azt mondták a műszaki cikkeknél ha beszereltetjük segítenek kivinni a kocsihoz. Mondtuk, mi beszereljük! Nah lesz@rták a fejünket és vihettük a sima bevesárló kocsi TETEJÉN nem fért bele. Gondolhatjátok hogy hajlott,nyagdult nyöszörgött az a bevásárló kocsi az 50kg-s radiátor alatt... Mosogépet én ott nem vennék.. Azt is rarakatnáka kosárra... -.-" Roh@dt szemét bagázs az egyész!
2012. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Természetesen van házhoz szállítás, kisebb Tescoban külsős cég, nagyban saját. Kilométer függő a dolog, 2000-4000Ft max.
2012. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!