Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile online rendelés...

T-mobile online rendelés házhoz szállítás késés?

Figyelt kérdés
Sziasztok a t-monilnál rendeltem egy telefont, felhívtak és mondták, hogy csütörtökön 8-12-ig kihozzák, ám már rég elmúlt 12, intézkedjek, vagy várjak?:D
2012. aug. 30. 13:15
 1/3 anonim válasza:

Szerintem még a mai napot várd meg és csak holnap intézkedj.

Nekem egyszer olyan volt hogy 2 órával előbb hozták mint kellett volna. Lehet neked meg most pár órával később viszik. Én azt hiszem 19:00-ig van szállítás.

2012. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött
2012. aug. 30. 15:36
 3/3 anonim válasza:

Szia!tudom h kicsit régi a kérdésed, de...

engem meg nem hívtak még fel és a levélben úgy állt h ma 13:30ig felveszik velem a kapcsolatot és nem hívtak!!nekem a várható szállításhoz már kiírta a honlapon h 15, de akkor itthon sem leszek délután, ezért félek...mindneképp hívni fognak előtte h jó e az időpont ugye?

2012. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!