Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan fényerő-szabályo...

Létezik olyan fényerő-szabályozós villanykapcsoló, amit energiatakarékos izzóval is lehet használni?

Figyelt kérdés

(Az izzóm 22W teljesítményű)

Hogyha létezik, akkor egy linket, ahol meg lehet vásárolni, legyetek szívesek illesszetek be, köszönöm!


2012. nov. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, nem lehet szabályozni a fényerejét.

Ahhoz direkt szabályozható féncső kell. Pl:

[link]

2012. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gyártmányú a cső,de fel van tüntetve rajtuk(dobozán). A govena márkanevűt azt 100 százalékig tudom hogy lehet. Egyébként a 22W-os csövet minek szabályozni? Így sincs túl nagy fénye!

Villszer

2012. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Ha szabályozni akarod akkor LED-es "villanykörte" kell. Az átlag sima energiatakarékos fénycsövek nem szabályozhatóak.
2012. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden válaszolónak!
2012. nov. 9. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!