Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotgépet szeretnék vásárolni...

Robotgépet szeretnék vásárolni, de nem tudom milyet?

Figyelt kérdés
Lányom elég sokat süt, mivel cukrász és elég gyenge robotgépünk van jelenleg. Szeretnék neki venni mihamarabb, de tanácstalan vagyok, hogy milyet kellene. Árban olyan 15000 forint körül gondolkoztam, felette nem nagyon, inkább alatta.

2012. nov. 25. 11:13
 1/1 anonim válasza:
Én is nagyon sokat sütök, és a Bosch MUM4427 robotgép nagyon megfelel erre a célra. Ez ugyan 24 ezer ft körül van, de van hozzá nagyon jó szeletelő is. Nem tudom, hogy az alapgép magában kapható-e, de én már évek óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Én még rendeltem hozzá plusz habverőt, és keverő tálat, így nagy sütéseknél nem kell állandóan mosogatni. Persze ez csak otthoni használatra jó, de gondolom otthonra szeretnétek.
2012. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!