Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütő eltérő...

Törpilla57 kérdése:

Mikrohullámú sütő eltérő teljesítménye lehetséges?

Figyelt kérdés
A mikrónk ugyanazon a programon, ugyanazon a beállításon időnként lobogó forróra, időnként pedig szinte langyosra sem melegíti a pl. kávét. Mi lehet az oka, mivel közben semmit nem állítunk át rajta? Köszi az érdemi válasz(oka)t!
2012. dec. 11. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
most megfogtál, mert a miénk is így csinál, bár nem olyan nagy hőfok különbséggel, és ugyanabban a pohárban, és ugyanannyi anyaggal ... viszont nem mindig marad középen a pohár, van amikor forgás közben kicsit oldalra csúszik, tehát mégsem azonosak a feltételek, mert a mikrohullám középre van koncentrálva
2012. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én viszont nem tapasztaltam, hogy elvándorolna a pohár, ott van, ahova beteszem, és én is mindig ugyanabba a pohárba öntöm a kávét... Jó lenne tudni, mi ez? A gáznál - tudom- vannak ingadozások, attól függően, hogy éppen hányan használják, na de a villanynál?!
2012. dec. 12. 07:26
 3/6 anonim válasza:
Ilyet okozhat a pohár anyaga esetleg a nem középpontos elhelyezés. (Forgótányér miatt annyira nem kellene problémát okoznia)A magnetron előtt van egy csillámlemez. Azt érdemes ellenőrizni. Ha meg van égve, vagy sérült, akkor cserélni. Háztartási gépalkatrész üzletben kapható.
2012. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ismerős! :) érdemes beszerezned egy feszültségmérőt, mert ezt általában az arám ingadozás okozza!
2012. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Áramingadozás lenne az oka? Elég furcsa, hogy ennyire?!

Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 16. 19:12
 6/6 anonim válasza:
a miénk pl 210 voltnál nem melegít SEMMIT, de 220 körül már elég jó! utolsó voltam
2012. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!