Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz akkor, ha az Óbudai...

Mi lesz akkor, ha az Óbudai Egyetemet összevonják a BME-vel? Aki a pl. Kandón kijárt már 2 évet azzal mi lesz? Folytatják a megkezdett tantervet, vagy összefűzik a BME-VIK-essel (és pl. ez hogyan lehetne lehetséges, amikor a két tanterv tök eltérő)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még semmiféle terv, egyeztetés, tervezet, lényegében semmi nincs erről, csak felvetődött. Majd ha lesz bármiféle info erről, akkor lehet csak érdemben erről beszélni.
2011. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az összevonás valószínűsége 80 %. Aki elkezdett egy tantervet, az már végig folytatja, ugye?
2011. júl. 28. 13:35
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Olvasd már el mit írtam. NINCS SEMMIFÉLE TERVEZET!

Az egy dolog, hogy x államtitkár megemlített egy ilyet, hogy össze kellene vonni költséghatékony megfontolások miatt, de fogd már fel, hogy NINCS KONKRÉTUM. Hogyan írjam még le?

Kérdezd meg ezt az OH-tól, vagy a nefmitől, azért vannak...

2011. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én másképp tudom:D. Régen eldőlt már sok minden és a kérdésem igenis aktuális, csak az adminisztratív részletek érdekelnének, mert arról nem tudok semmit.
2011. júl. 28. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem képtelenség...

Most akkor a villanykar két külön helyen lenne? Gondolom a BME laborjai valamivel felszereltebbek, akkor átjártok a város másik felére? Ja és nálunk nem fértek el, az is fix. Maxra van járatva a dolog. Nem gondolták ezt át. Meg vicces lenne összevonni XD Tele van a kandó kirúgott BME-es hallgatóval. Újra visszakerülnének és kihullanának megint... hehe :D

2011. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyébként vannak ám konkrétumok!


[link]

2011. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi.... Nem konkrétumot akartam írni, hanem tervezetet!!!!
2011. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a Kandón nagyon jó laborok vannak, és jóval több a laboróra, mint a BME-n. Engem főképpen az érdekelne, hogy ha elkezdtem egy Kandós tantervet, akkor azt ki fogják-e velünk futtatni.(főképpen azért, mert tök más a két tanterv, BME-n 4 félévig van matek, Kandón csak 2-ig, és sorolhatnám még a durva eltéréseket).
2011. júl. 28. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Bakker ti egymást generáljátok? Szoktál te tv-t nézni vagy olvasni? Ez egy tervezet volt, amit olyan mértékben utasítottak el hogy Hoffman Rózsa le is akart mondani.

Egyénként ez már jó régen volt kicsit lassan reagáltok....

2011. júl. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta/értetlen vagy kérdező...

Egyébként ha valami csoda folytán mégis összevonnák, akkor vszeg akik az ÓE-n kedztek, azok még ott is fejeznék be, mivel jóval gyengébb a színvonal ott...

2011. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!