Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valakinek tapasztalat robot...

Valakinek tapasztalat robot porszívóval kapcsolatban? Akinek van az légyszíves írjon!

Figyelt kérdés
Érdekelne a típus is, illetve, hogy mit vegyek figyelembe vásárláskor. Nekem az lenne a lényeg, hogy szépen takarítson ki, szedjen össze minden port és piszkot.
2012. dec. 11. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem IRobotom volt, imádtam. A port szépen felszedi, a kutyaszőrt is, de a piszkot nem, azt nem tudja. Nem helyettesíti az "igazi" porszívót, csak "segít" neki, nekem konkrétan a kutyaszőr miatt jött jól ez a kis bigyó, így nem kellett mindennap porszívóznom, csak minden reggel elengedtem az iRobotot, mielőtt dolgozni mentem. Többször körbemegy a lakáson, amíg lemerülésközeli állapotba nem kerül, akkor szépen a saját töltőjéhez navigálja magát, viszont annyira kicsi a tartálya, hogy időnként hajlamos az addig összegyűjtött dolgokat egy kupacban szétköpni, ez elég vicces látvány, amikor hazaérsz.


Összefoglalva, csilli-vili rendet nem csinál, port és állatszőrt szedi csak össze. Kiszámíthatatlan, hogy hogy mennyire lesz rend tőle a lakásban, de ahol egyszerre van kisállat és elfoglalt család, ott nagyon jó hasznát lehet venni. (sajnos a miénket tönkretette a gyerek)

2012. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!